loadingimg

Wczytuję dane...
/
  • pl
  • en
  • de
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Pierścionek 11
Cena:300,00 PLN
Wysyłka od: 15.00 PLN
FAQ

1. Jak to się robi?

Proces powstawania perełek jest moją największą tajemnicą. Do wykonania pereł niezbędny jest materiał powierzony przez Klienta oraz żywica. Testy, w wyniku których powstała pierwsza idealna perła z mleka kobiecego i bursztyn z kikuta pępowinowego, trwały dwa lata.

2. Z czego wykonana jest biżuteria?

Oferujemy wyroby ze złota żółtego oraz białego próby 585 oraz biżuterię ze srebra próby 925.

3. Czy można zamówić platerowaną (pozłacaną) biżuterię?

Nie wykonujemy platerowanej biżuterii ponieważ uważamy, że nakładanie na wyroby metalowe cienkich powłok z innych metali nie jest trwałym rozwiązaniem. Zgodnie z naszą ideą chcemy zatrzymać ulotne chwile związane z macierzyństwem na zawsze.

4. Jakie są kolory perełek do wyboru?

Kolor pereł jest tożsamy z  kolorem mleka mamy, włosów dziecka lub barwą kikuta pępowinowego. W praktyce oznacza to, że każda perła ma swój niepowtarzalny kolor: barwę mleka konkretnej mamy.

5. Czy pierścionki dostępne są w uniwersalnym rozmiarze (tzw. otwarte)?

Oferowane przez nas pierścionki są eleganckim wyrobem jubilerskim: są one idealnie dopasowane do palca  Klienta. Przy składaniu zamówienia należy podać preferowany rozmiar pierścionka. Estetyka oraz jakość tzw. pierścionków otwartych o uniwersalnym rozmiarze nie spełnia naszych oczekiwań w związku z czym nie oferujemy ich naszym Klientom.

6. Jak dostarczyć mleko / kikut pępowinowy / włosy

W przypadku wyboru biżuterii z mleka mamy należy:

10 ml mleka zapakować w:

- kilka warstw woreczków strunowych lub

- kilka warstw woreczków do mrożenia pokarmu lub

- strzykawkę z zakrętką

Pakując mleko należy pamiętać o usunięciu nadmiaru zbędnego powietrza. Paczkę należy wysłać w kopercie bąbelkowej listem poleconym priorytetowym na adres:

FLN Marcin Janiak

os. Bohaterów II Wojny Światowej 69/8

61-383 Poznań

W przypadku wyboru biżuterii z pępowiny lub włosów należy:

zachowany kikut pępowinowy lub pukielek włosów zapakować w woreczek strunowy. Paczkę należy wysłać w kopercie bąbelkowej listem poleconym priorytetowym na adres:

FLN Marcin Janiak

os. Bohaterów II Wojny Światowej 69/8

61-383 Poznań

7. Czy mleko nie zepsuje się w transporcie?

Przy zachowaniu procedur dotyczących wysyłki ryzyko zepsucia mleka jest znikome. Bez względu na formę otrzymanego mleka będziemy mogli z powodzeniem przekształcić je w mleczną perłę.

8. Czy można wysłać zamrożone mleko?

Tak. Przed wysyłką należy je jednak rozmrozić.

9. Czy perły mleczne żółkną?

Perły mleczne nie zmieniają swojego koloru z upływem czasu. Ważne by pielęgnować biżuterię zgodnie z wytycznymi podanymi w punkcie 11.

10. A jeśli zgubię moją biżuterię z matczynym klejnotem?

Do wyrobu wybranej biżuterii tworzymy zawsze 10 szt. pereł. Do oprawy wybierzemy jedną jedyną i najdoskonalszą. Pozostałe 9 szt. archiwizujemy wraz z przyporządkowanym numerem zamówienia Klienta. Gdyby okazało się, że zajdzie taka potrzeba, sięgamy po zapasową perłę byś mogła - zgodnie z ideą Niezapominajki - zatrzymać ulotne chwile związane z macierzyństwem... na zawsze :).

11. Jak pielęgnować biżuterię?

Dbaj o swoją biżuterię i traktuj ją z szacunkiem ;) Zdejmuj ją przed kąpielą, wizytą na basenie lub w saunie – staraj się unikać uporczywego kontaktu biżuterii z wodą. Twoja biżuteria będzie Ci wdzięczna jeśli oszczędzisz jej kontaktu z środkami chemicznymi i nadmiernym zabrudzeniem. 

12. Jaki jest czas oczekiwania na biżuterię?

Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 3-4 tygodni.

13. Jaki jest koszt wysyłki wykonanej biżuterii?

Biżuterię wysyłamy w każdy zakątek świata, bez względu na miejsce dostawy koszt wynosi zawsze 20 PLN.

14. Czy mogę zwrócić wykonaną dla mnie biżuterię?

Nie przyjmujemy zwrotów, ponieważ zamówiona biżuteria jest wykonywana na indywidualne zamówienie Klienta. Każdy pierścionek, zawieszka i kolczyk wykonywane są ręcznie: w każdy wyrób wkładamy wiele godzin pracy i całe nasze serce wiedząc jak cenny materiał nam powierzono.