loadingimg

Wczytuję dane...
/
  • pl
  • en
  • de
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Pierścionek 11
Cena:300,00 PLN
Wysyłka od: 15.00 PLN
O NAS

Niezapominajka powstała dzięki naszym synom. Z miłości do dzieci, której bezkres potrafi zrozumieć tylko rodzic, narodził się pomysł stworzenia biżuterii, która pozwoli ocalić od zapomnienia ulotne chwile związane z macierzyństwem. Któregoś dnia siedząc i karmiąc dziecko naszła mnie refleksja, że matka natura nieźle sobie to wymyśliła: najpierw łączy mamę z dzieckiem życiodajnym przewodem - pępowiną, który pozwala maleństwu zdrowo rosnąć. Wraz z przecięciem pępowiny pojawia się kolejny dar od matki natury w postaci mleka wytwarzanego na indywidualne zamówienie z idealnym składem dla każdego dziecka. Odszukałam w szkatułce zachowany kikut pępowinowy syna, którego wygląd pozostawiał wiele do życzenia. I wtedy pomyślałam…

A gdyby tak stworzyć matczyny klejnot będący kwintesencją macierzyństwa: perłę z mleka mamy lub włosków dziecka oraz bursztyn z kikuta pępowinowego i osadzić je w złotym pierścionku, zawieszce lub kolczyku?

Tak właśnie rozpocząła się żmudna droga do stworzenia idealnej matczynej biżuterii. Droga, która nie była łatwa i pełna zakrętów. Na satysfakcjonujące nas efekty trzeba było czekać dwa lata, ale dziś wiemy, że było warto.

Z dumą prezentujemy Wam naszą biżuterię i mamy nadzieje, że przemówi ona również do Waszej wrażliwości. W każdy pierścionek, zawieszkę i kolczyk wkładamy całą naszą wiedzę, doświadczenie i serce wiedząc jak cenny materiał nam powierzono.